• Українська
  • English
×

Запрошуємо на День відкритих дверей!

08 та 09 грудня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на Дні відкритих дверей.

08.12.2017 заходи проходитимуть з 14.00 до 16.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Буде продемонстровано виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри університету, тир, спортивну залу.

09.12.2017 заходи проходитимуть з 10.00 до 12.00 год. за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4. Буде проведено екскурсію на провідні кафедри університету, факультети № 1 та  № 3, ознайомлено з умовами проживання та побуту курсантів університету, а також організовано відвідування музею історії ОДУВС.

Вступ до нашого вищого навчального закладу – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС

Перейти до вмісту