До уваги науковців!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі міжнародної заочної наукової конференції «Проблемні аспекти здійснення контролю ОВС за обігом цивільної та службової зброї», яка організовується у грудні 2016 року кафедрою адміністративної діяльності факультету міліції установи освіти «Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь».
До участі в конференції запрошуються педагогічні працівники установ вищої освіти, співробітники практичних підрозділів правоохоронних органів, студенти (курсанти), магістранти та аспіранти (ад’юнкти). Тези студентів та курсантів публікуються тільки в співавторстві з науковим керівником.
Подані учасниками матеріали будуть опубліковані в грудні 2016 року – січні 2017 року.
Матеріали приймаються до 1 грудня 2016 року на адресу електронної пошти: adkafedra@mail.ru
Від автора приймається не більше 1 матеріалу.
За всіма питаннями можна звертатися до оргкомітету конференції за тел. +375 29 114 56 28 (Сумлінний Олександр Анатолійович, старший викладач кафедри адміністративної діяльності факультету міліції Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь); +375 222 719 293 (кафедра адміністративної діяльності факультету міліції Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь), або електронною поштою (adkafedra@mail.ru) з поміткою «Міжнародна конференція»
Вимоги до оформлення матеріалів:
Матеріал, представлений для опублікування, повинен мати обсяг від 2 до 4 сторінок.
Параметри сторінки: аркуші формату А4, книжкова орієнтація, поля – 2,5 см з усіх боків.
Текст статті друкується шрифтом Times New Roman, розмір шрифту 14 pt, інтервал одинарний, абзацний відступ – 1,25 см.
Посилання на джерела подаються у квадратних дужках.
Матеріал, представлений для опублікування, повинен включати наступні елементи:
– індекс УДК;
– прізвище та ініціали автора (авторів) статті, вчений ступінь, звання, посаду;
– назва;
– основну частину;
– бібліографічний список.
Назва повинна відображати основну ідею роботи, бути лаконічною, інформативною.
Малюнки, таблиці, формули та ін., які зустрічаються в статті, повинні розташовуватися після тексту, в якому вони згадуються, і бути пронумеровані відповідно до порядку згадування в тексті. У посиланнях слова «малюнок» та «таблиця» друкуються повністю (без скорочення).
Нижче малюнка йде пояснювальний текст, а нижче пояснювального тексту йде назва самого малюнка. Якщо малюнок один, то він позначається словом «Малюнок» без номера за порядком. Після слова «Малюнок» і його порядкового номера ставиться тире і йде назва малюнка малими літерами з першої великої без крапки в кінці, вирівнювання – по центру.
Назву таблиці поміщають над таблицею зліва, без абзацного відступу. Спочатку йде слово «Таблиця» (без скорочення) з номером (більше однієї таблиці), потім – тире, після тире – назва самої таблиці малими літерами з першої великої без крапки в кінці, вирівнювання – по ширині.
Бібліографічний список формується в порядку появи посилань у тексті.
За зміст і достовірність поданих до друку наукових даних відповідальність несуть автори.
Після тексту статті необхідно вказати, що автор дає згоду на розміщення своєї публікації в електронному вигляді на сайті інституту та інших бібліотечно-інформаційних ресурсах.
Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають вимогам, що пред’являються.