• Українська
  • English
×

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Під таким гаслом 27 квітня 2018 року відбулись спеціальні показові навчання в рамках Дня цивільного захисту в Одеській гімназії № 9 за участі представників та курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ.

На заході були присутні близько 600 учнів гімназії, батьки, представники департаментів та управлінь Одеської міської ради, громадськості, засоби масової інформації.

Відпрацювання Дня Цивільного захисту розпочалося зі сценарного плану дій. Перший блок включав у себе евакуацію всіх працівників, учнів з навчального закладу на подвір’я у зв’язку з сильним задимленням одного з приміщень, а також звітування про кількість евакуйованих учнів начальнику штаба та забезпечення зустрічі пожежної команди зі спеціальною технікою.

Другий блок – рятування учня командою пожежників із задимленого приміщення.

Третій блок – показова демонстрація засобів пожежогасіння за допомогою пожежної машини, вогнегасника та допоміжних засобів.

Четвертий блок – затримання зловмисника. Викладачем кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки ОДУВС Вадимом Бутенком та курсантами вишу було організовано проведення інструкторсько-методичного заняття комплексного об’єктового тренування за темою «Тероризм».

П’ятий блок – творчий номер від агітбригади гімназії «Життя – найвища цінність. Бережи його!».

Після цього відбувалась робота на локаціях, де гімназисти та гості мали нагоду закріпити навички, набуті під час заходу. Представники нашого вишу продемонстрували прийоми самозахисту. На інших локаціях проходив інструктаж з першої долікарської допомоги товариства «Червоного Хреста»; спортивна естафета; «Школа безпеки» та «Знай і вмій» медицина для батьків.

Тож, на завершення можна додати, що проведення Дня цивільного захисту – це ще одна можливість практичної перевірки здатності людей грамотно та чітко захищати своє життя і здоров’я в надзвичайній ситуації.

Перейти до вмісту