• Українська
  • English
×

Заохочення науковців ОДУВС

30 травня на засіданні Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення дипломів та листів подяки представникам науково-педагогічного складу, студентам та курсантам вишу.

dsc_0270dsc_0277На початку засідання за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди Дня науки почесні грамоти Одеської обласної ради отримали:

– перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул;

– доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки майор поліції Андрій Кубаєнко;

dsc_0280dsc_0283– завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення майор поліції Карен Ісмайлов.

Також, почесною відзнакою Одеської міської ради “Подяка” нагороджено професора кафедри психології та педагогіки Олену Цильмак.

Разом з цим, ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук за вагомий особистий внесок у навчально-виховний процес, розвиток наукового потенціалу, наукові дослідження на різних напрямках діяльності,dsc_0286dsc_0289 сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня науки вручив лист подяки завідувачу кафедри адміністративного права та адміністративного процесу майору поліції Олені Ковальовій.

Дипломами за зайняте 3-тє місце у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Соціологія» нагороджено студенток 2-го курсу факультету № 4 Тетяну Кукош, Тетяну Савицьку та Ірину Цапушел.

dsc_0292dsc_0293Сертифікатом переможця у номінації “ТРИБУНИ” національного раунду ELSA Negotiation Competition відзначено студента 4-го курсу факультету № 4 Володимира Сердюка.

Сертифікатом учасника команди ОДУВС “ФОРТУНА” у національному раунді ELSA Negotiation Competition нагороджено курсанта 4-го курсу факультету № 1 Марію Пацамай.

Оголошено подяку та вручено кубок за сприяння в проведенні національного раунду ELSA Negotiation Competition завідувачу кафедри цивільно-правових дисциплін полковнику поліції Віктору Маковію.

 

Перейти до вмісту