• Українська
  • English
×

Заняття з безпеки життєдіяльності серед першокурсників

img_8002Питання безпеки життєдіяльності в організації навчально-виховного процесу є одним з пріоритетних в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

img_800114 серпня на базі Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ОДУВС з першокурсниками відбулося заняття щодо дотримання заходів безпеки та недопущення травматизму.

Метою проведення інструктажу з охорони праці та техніки безпеки є можливість поновити знання та вміння виконувати роботу правильно, а головне – безпечно.

img_8005Інженер з охорони праці відділу матеріального забезпечення Оксана Дмитрюк акцентувала увагу на необхідності забезпечення належних умов під час проведення навчально-виховних занять, конкретних заходів щодо попередження травматизму та збереження життя та здоров`я вихованців вишу, а також провела вступний інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

Безперечно, вжиті заходи повинні виробити в курсантів навички обережної поведінки в середовищі та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих.

Перейти до вмісту