• Українська
  • English
×

Заходи з профілактики захворювання на ВІЛ/СНІД в ОДУВС

26 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ працівники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для курсантів вищого навчального закладу лекцію з питань профілактики захворювання на ВІЛ/СНІД.

Слід відмітити, що епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні є однією з найбільш широкомасштабних у світі та продовжує поширюватися із загрозливою швидкістю. На жаль, Одещина не є винятком.

0-02-05-980bb55f0aa9408be656097586dfd0c323a7bb4315e212c19cdb7d0813723c58_fullПрацівники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України беруть активну участь у профілактичних заходах, спрямованих на зниження темпів поширення ВІЛ на Одещині.

Основними завданнями організацій Товариства Червоного Хреста області є: профілактика подальшого розповсюдження ВІЛ-інфекції; підвищення рівня поінформованості населення щодо шляхів передачі ВІЛ/СНІДу і ризиків, пов’язаних із вживанням наркотичних засобів та алкоголю; зниження дискримінації та стигматизації людей, що живуть із ВІЛ; надання медико-соціальної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД та інші.

Тож, це і робота в навчально-виховних закладах області, організація та проведення вуличних акцій, благодійних концертів, ярмарків милосердя та інших санітарно-освітніх заходів. Попередження поширення ВІЛ-інфекції є найкращим способом боротьби із цим невиліковним недугом. Тому уся гуманна і благодійна допомога Товариства Червоного Хреста області може мати позитивні результати тільки при проведенні широких пропагандистських заходів.

Перейти до вмісту