• Українська
  • English
×

Заходи профорієнтаційного спрямування з учнями загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва

22 березня 2018 року у приміщенні Палацу культури ГУНП в Миколаївській області відбулась зустріч учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаїв з представниками закладів вищої освіти системи МВС.

Профорієнтаційні заходи для майбутніх абітурієнтів проводили представники Національної академії внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Донецького юридичного інституту МВС України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ.

Професія поліцейського – для сміливих, мужніх, готових ризикувати власним життям та небайдужих до чужого горя людей.

Під час зустрічі заступник відповідального секретаря приймальної комісії Максим Ісаєнко ознайомив учнів з життям університету, його факультетами, кафедрами, структурними підрозділами та розповів про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році.

Після інформаційного блоку увагу глядачів прикували творчі колективи ОДУВС: вокальна студія «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які виступили перед майбутніми абітурієнтами. Також поза увагою не залишились показові виступи з рукопашного бою спортсменів кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Щоразу, проводячи профорієнтаційні заходи, представники ОДУВС намагаються якнайкраще влаштувати знайомство з діяльністю університету, тому майбутні випускники завжди щиро вдячні за цікаве ознайомлення зі змістом професії юриста та правоохоронця, доступно викладену інформацію про один з провідних закладів вищої освіти системи МВС.

Перейти до вмісту