• Українська
  • English
×

Зустріч представників університету з учнями Чорноморська

28 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором університету Олександром Ніколаєвим поспілкувалися з учнями випускних класів міста Чорноморська та розповіли їм про особливості професії поліцейського. 

Зустріч було проведено у Палаці культури, де майбутні абітурієнти мали змогу дізнатись про історію та досягнення університету, його факультети, кафедри, структурні підрозділи та ознайомитися з умовами вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році. Разом з цим, школярам було представлено презентаційний відеоролик, у якому більш детально розгорнуто інформацію про наш заклад вищої освіти.

Беззаперечно, усі присутні були у захваті від талановитих виступів творчих колективів університету – вокального ансамблю «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона», які вразили глядачів своєю високою професійністю та почуттям гумору. Також, неабияким цікавим видався показовий виступ майстрів рукопашного бою у виконанні спортсменів кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Тож, школярі отримали повну та всебічну інформацію про виш, що допоможе їм зробити правильний вибір, адже більшість вступників мають досить поверхневе уявлення про специфіку професій, що їх цікавлять, тому подібні заходи сприяють підвищенню поінформованості майбутніх абітурієнтів про переваги бажаної спеціальності.

      

Перейти до вмісту