• Українська
  • English
×

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018: НАРАДА З ЧЛЕНАМИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено оперативну нараду з членами приймальної комісії з питань особливостей вступної кампанії у 2018 році.

Професійна орієнтація виступає одним з пріоритетних напрямів у формуванні кадрової політики Національної поліції України. За своїм призначенням професійна орієнтація населення щодо набуття професій у закладах вищої освіти МВС України є складовою загальнонаціональної системи прогнозування розвитку професійного потенціалу країни, важливим економічним резервом. Вона спрямована на забезпечення активного, свідомого професійного самовизначення, засвоєння учнями випускних класів знань про соціально-економічні й психофізіологічні основи вибору професії поліцейського.

Під час наради перший проректор державного університету полковник поліції Сергій Албул доповів про результати робочої зустрічі з керівництвом Департаменту освіти і науки Одеської міської ради та довів до членів Приймальної комісії основні напрями плану організаційних і практичних заходів з професійної орієнтації населення з добору кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ.

Присутніми були запропоновані конкретні заходи щодо активізації профорієнтаційної роботи з урахуванням особливостей вступної кампаніії 2018 року.

Перейти до вмісту