• Українська
  • English
×

ВШАНУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

23 серпня 2017 року в Херсонському факультеті проведено заходи, приурочені вшануванню Дня Державного Прапора України − одного з трьох державних символів нашої держави.

Перемінний особовий склад з числа курсантів першого курсу нового набору, керівництво факультету та курсу вишикувались на стройовому плацу підрозділу.

Доцент кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарас Вайда ознайомив присутніх з історією виникнення державних символів, в тому числі Державного Прапора України, їх значенням у суспільному житті країни, зокрема, в сучасних умовах під час подій Революції гідності та при захисті громадянами державних інтересів при проведенні антитерористичної операції на Сході країни. Нагадав присутнім, що Державний прапор символізую собою стигле пшеничне поле під блакитним небом й уособлює вічне прагнення українського народу до миру, праці, краси і багатства рідної землі. Звернув увагу молодих правоохоронців на те, що щорічна офіційна церемонія підняття прапора 23 серпня по всій Україні заснована у 2009 році.

Право підняти Державний Прапор надано курсантам Максиму Степаненку, Володимиру Говенку, Світлані Лисиці та Даяні Піхотіній, котрі за короткий період з початку проведення табірного збору вже встигли проявити себе і в навчанні, і в спортивних змаганнях.

Після урочистого підняття Українського стягу курсантів-першокурсників та усіх присутніх із державним святом привітав т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей, який зазначив, що традиційно у переддень відзначення Дня Незалежності України на будівлях  державних органів та центральних майданах міст української держави піднімаються Державні стяги на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення.

В кінці урочистого заходу перемінним складом Херсонського факультету виконано Державний Гімн України.

Участь у таких заходах сприяє патріотичному вихованню молодих правоохоронців, вчить майбутніх поліцейських поважному ставленню до державних символів та шануванню своєї Батьківщини.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту