• Українська
  • English
×

Всенародний День Батька

Сьогодні, 16 вересня, святкується Всенародний День Батька.

????????????????????????????????????Тато — це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо, вагомо й впевнено.

Бути батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність. Насамперед, перед родиною — дружиною, дітьми…

????????????????????????????????????Своїм вихованням тато показує зовнішній світ. Це його приклад вчить активності, творчості, ризику, вміння подолати труднощі, йти проти течії, змінювати навколишній світ та захищати найменших.

Бути батьком – поліцейським – це подвійна відповідальність. Адже в його обов’язки входить захищати не тільки свою родину, а й Український народ.

Але як гордо звучить: «Мій тато –  поліцейський!».

Тато – поліцейський  – це мужній і доблесний герой, який щодня ризикує своїм життям заради того, щоб врятувати інших. Він зібраний, уважний, серйозний, не дозволить собі слабкості. І тільки вдома для своєї сім’ї він турботливий, дбайливий, готовий підтримати у важких ситуаціях.

Вітаємо зі святом всіх татусів! Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпних сил, терпіння й життєвої мудрості! Нехай Ваша служба буде успішною та безпечною! Бути поліцейським – це велика відповідальність, бути батьком – це велика честь!

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Перейти до вмісту