Впровадження новітніх методик викладання

b19cddf0-12c0-4075-b00d-c7c7cd5364ab Науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення постійно вдосконалюють форми та підходи до навчального процесу задля підвищення якості освіти, а також впровадження новітніх методик викладання викладачів з багаторічним стажем та тих, хто робить тільки кроки до опанування майбутньої професії.

Так, за останній час вперше, в якості експерименту, було запроваджено метод тьюторингу, який стає все популярнішим в системі освіти.

dd83073f-d364-4dc4-8050-b6f8628dae59Метод полягає в тому, що допомагає здобувачам вищої освіти знайти та вибудовувати свій професійний шлях, посилюючи самого себе та одночасно інших людей, серед яких живеш, працюєш. Він особливо ефективний, коли мова йде про розвиток потенціалу курсанта, здобуття практичних навичок та теоретичних знань, посилення його мотивації.

В нашому експерименті в якості тьютора на заняттях з курсантами 202 та 204 взводів за темою «Правила використання системи централізованого управління нарядами поліції» виступив ад’юнкт кафедри 1-го курсу аспірантури та докторантури майор поліції Олексій ЛИФАР, який має значний досвід практичної роботи в Національній поліції та відповідний фах.

Як наслідок ми отримали результат – побачили перспективи індивідуального розвитку, а також намагалися зрозуміти свої слабкі та сильні сторони. Взаємоповага, довіра, автономія курсанта з одного боку, авторитет, довіра та віра тьютора в курсанта – з іншого були досягнуті. І, безумовно, добровільність цих відносин, які не є метою самі по собі, проте, є обов’язковою умовою. Курсанти були в захваті від нового формату проведення заняття.