Вокальний колектив ОДУВС «Крок до зірок» привітав військових моряків з Днем захисника України

13 жовтня 2017 року з нагоди святкування Дня Захисника України творчі колективи Одеського державного університету внутрішніх справ виступили зі святковим концертом у військовій частині А2238.

З метою популяризації професії поліцейського, проведення військово-патріотичної роботи з військовими моряками та на запрошення Командира військової частини А2238 капітана 1-го рангу Доскато О.О. проведений святковий концерт, у якому були представлені кращі номери творчих колективів університету.

Зал був наповнений позитивом та святковою атмосферою. Кожний виступ супроводжувався гучними оплесками та посмішками. Військовослужбовці   надали дуже теплий та святковий прийом й щиро дякували за чудовий концерт.