• Українська
  • English
×

Візьміть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018 року та виграйте грант на навчання!

Увага!

Студентам 2-6-го курсів усіх закладів вищої освіти України пропонується взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України. Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни.

Для участі у конкурсі потрібно написати статтю-дослідження на тему: «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій», що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери. До конкурсу допускаються натхненні студенти будь-яких напрямків та форм навчання.

Переможців визначатиме журі конкурсу, що складатиметься з наукових співробітників, представників бізнесу та роботодавців.

Призовий фонд конкурсу складає 27 000 грн, які будуть розподілені між трьома переможцями у фіналі конкурсу.

Подання готової наукової праці може здійснюватися до грудня 2018 року. Конкурс складається з трьох етапів.

Детальніше про умови та підсумки кожного з етапів можна дізнатися на офіційній сторінці конкурсу (https://hyperhost.ua/grant).

Бажаємо успіху!

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт: grant@hyperhost.ua, ‎+38(063)5356113 (Ріната – менеджер прес-центру).

Перейти до вмісту