• Українська
  • English
×

Візит представників Консультативної Місії ЄС до університету

img_877118 січня 2016 року до Одеського державного університету внутрішніх справ із офіційним візитом прибули співробітники Консультативної Місії ЄС: тренер з  кримінальних розслідувань Томмі Пейппо та спеціаліст з питань спеціалізованих правоохоронних органів Богдан Денисенко.

img_8764Учасники делегації зустрілися з керівництвом та представниками науково-педагогічного складу університету, а також ознайомилися з матеріально-технічною базою вишу, обговорили питання вдосконалення аналітичного навчального центру ОДУВС та подальшої співпраці.

img_8762Під час зустрічі Богдан Денисенко розповів про діяльність Місії в Україні, наголосивши, що працівники Місії, які представляють різні країни Європи, завжди готові надавати допомогу державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки.

img_8763У свою чергу Томмі Пейппо наголосив на тому, що є п’ять пріоритетів Місії, а саме: розмежування повноважень, взаємодія поліції з громадою, громадський порядок, кримінальні розслідування та управління персоналом.

img_8759«Консультативна Місія ЄС має три напрямки діяльності, такі як: надання стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки, підтримка імплементації реформ, співпраця та координація», – додав Томмі Пейппо.

img_8781Підводячи підсумки зустрічі, а також беручи до уваги той факт, що представники Консультативної Місії ЄС займаються питаннями сприяння реформуванню сектору цивільної безпеки в Україні, було досягнуто усні домовленості щодо подальшого сприяння удосконаленню навчального процесу в Одеському державному університеті внутрішніх справ, з урахуванням кращого європейського досвіду.

Перейти до вмісту