• Українська
  • English
×

Візит курсантів ОДУВС до Одеської національної наукової бібліотеки

17 вересня 2017 року курсанти 1 курсу факультету №2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську національну наукову бібліотеку.

Для вихованців ОДУВС було проведено оглядову екскурсію бібліотекою, в ході якої їх ознайомили з сучасними інформаційними можливостями, унікальними фондами та послугами, що надаються. Також курсанти мали нагоду отримати індивідуальні картки відвідувачів бібліотеки. Саме це в подальшому дасть можливість курсантам якісніше опановувати навчальний матеріал та вдосконалювати свої знання зі спеціальності, а також слугуватиме їх культурному та освітньому зростанню.

Одеська національна наукова бібліотека – одна з найстаріших бібліотек України, є провідним інформаційним центром Півдня України. ЇЇ фонди налічують понад 5 мільйонів одиниць зберігання та занесені до світового каталогу «Музеї книги і книжкової справи».

У бібліотеці функціонують: спеціалізовані читальні зали, інтернет-центр для читачів ОННБ, електронний читальний зал інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», оснащений сучасними комп’ютерами, інтерактивною дошкою для презентацій, кабінками для індивідуальних занять англійською мовою за допомогою ліцензованого комп’ютерного курсу «Rosetta Stone», а також Wi-Fi простір доступу до Інтернету.

Перейти до вмісту