• Українська
  • English
×

Візит до університету представників Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні

17 січня 2018 року, у зв’язку з робочим візитом Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні) до Одеської області, Одеський державний університет внутрішніх справ відвідала іноземна делегація.

До складу делегації увійшли: Бернд Райманн, старший радник із питань загальної правоохоронної діяльності  КМЄС; Гедімінас Бучунас, старший радник із питань прокуратури КМЄС; Ґете Маркуссен, старший радник із питань належного врядування та кадрової політики КМЄС; Пауліус Клікунас, радник із питань кримінальних розслідувань – організованої злочинності КМЄС; Микола Хомутовський, спеціаліст із питань інформаційних технологій КМЄС; Іванна Ільченко, координатор/перекладач КМЄС; Альона Решетова, спеціаліст із питань реформи прокуратури КМЄС.

На початку зустрічі іноземних гостей привітав ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який зазначив, що основною стратегічною метою розвитку університету є підготовка висококваліфікованих фахівців і науково-педагогічних кадрів для підрозділів Національної поліції.

«Ми щиро вдячні Координаційній Місії за підтримку і допомогу. Саме завдяки цьому в нашому університеті проведено низку тренінгів та семінарів, створено та забезпечено технічним обладнанням Науково-дослідну лабораторію з проблемних питань кримінального аналізу», – наголосив Іван Катеринчук.

Очільник вишу відмітив, що керівництвом МВС України наш університет визнано провідним з підготовки працівників для підрозділів протидії наркозлочинності Національної поліції. Розроблюються нові навчальні програми, обладнуються аудиторії. У цьому напрямі ми відкриті для того, щоб переймати досвід країн Європейського Союзу у протидії цьому соціальному явищу.

«І ми сподіваємося на плідну роботу з Вами у вигляді тренінгів та семінарів, що допоможе нам у підвищенні кваліфікації діючих працівників Одеського державного університету внутрішніх справ та працівників Національної поліції України», – додав ректор університету.

У свою чергу, старший радник із питань належного врядування та кадрової політики КМЄС Ґете Маркуссен підкреслила, що Місія оцінила дуже великий потенціал співробітництва з основними партнерами у сфері цивільної безпеки саме в Одесі. «Ми мобільна група, тобто ми маємо подорожувати Україною і надавати поради, підтримку тим, хто діють у сфері реформування цивільної безпеки. За нами слідуватиме відкриття регіонального представництва КМЄС в Одесі», – зазначила Ґете Маркуссен.

Тож, метою зустрічі було представлення українським партнерам місії команди мобільного підрозділу КМЄС, створеного для активізації ініціатив щодо реформування в таких напрямах, як: кримінальні розслідування, взаємодія поліції з громадами, громадський порядок, розмежування повноважень і належне врядування в області.

На завершення зустрічі учасники заходу зробили пам’ятне фото на згадку.

Перейти до вмісту