Виїзні лекторії студентів університету у шкільних закладах м. Херсон

15 березня 2017 року студенти другого курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Борис Брюггеман, Андрій Поплавський та Владислав Кравченко провели для учнів 7–9 класів загальноосвітньої школи № 2 I–III ступенів м. Херсон інтерактивну лекцію на тему «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Під час проведення лекторію було звернено увагу на адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Крім того, студенти презентували Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, розповіли про умови та особливості навчання у виші. У свою чергу, учні та вчителі школи ставили запитання студентам нашого вищого навчального закладу про можливості отримання юридичної освіти в університеті.

Таким чином, започатковано проведення виїзних лекторіїв у шкільних навчальних закладах м. Херсон.