• Українська
  • English
×

Випускники Одеського державного університету внутрішніх справ поповнили лави Нацполіції України

Сьогодні, 21 червня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся урочистий випуск поліцейських та посвячення їх у захисники правопорядку. 113 молодих офіцерів приєдналися до лав Національної поліції України та нестимуть службу в 14 областях нашої держави.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З цією визначною подією випускників привітали директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, заступник голови Консультативної Місії Європейського Союзу Фредерік Весслау, координатор регіонального представництва КМЄС у м. Одесі Пол Кірван, представники органів місцевої влади, правоохоронних структур, дипломатичного корпусу, ветерани, батьки, рідні й друзі випускників.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ось і настала мить, якої так довго чекали наші вихованці та їхні батьки, мить, яка запам’ятається на все життя – вручення довгоочікуваних дипломів. Першими дипломи й офіцерські звання «старшого лейтенанта поліції» отримали 20-ть відмінників. За козацькою традицією, ректор вишу стародавньою зброєю – перначем – здійснив посвячення випускників у захисники правопорядку. Дипломи з відзнакою вручили директор ДПООНД МВС Геннадій Доскевич та голова облдержадміністрації Максим Степанов.

img_6297img_6299Далі право для вручення дипломів та посвячення у захисники правопорядку інших випускників, яким присвоєно офіцерське звання «лейтенант поліції», було надано деканам факультетів і керівникам випускних курсів ОДУВС.

З привітальним словом до випускників вишу, колег, ветеранів, батьків та гостей заходу звернувся директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич, який оголосив вітальну адресу Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, зазначивши: «Період вашого навчання і професійного становлення співпав зі створенням Національної поліції – правоохоронного відомства європейського зразка. Саме вам – новому поколінню захисників суспільства – випадає нелегка, але гідна місія підтримання конструктивних кроків на шляху модернізації правоохоронних органів, розбудови демократичної європейської держави та досягнення суспільної злагоди в країні».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????«Пам’ятайте, довіра народу – це найкраща оцінка нашої спільної роботи. Ваш професіоналізм, високий рівень моральних і ділових якостей сприятимуть партнерським стосункам поліції та народу. Ваша енергія і патріотизм, освіченість і висока культура необхідні нашій державі. Нехай принципи законності, справедливості, відповідальності й гуманності будуть основою вашої професійної діяльності», – підкреслив очільник Департаменту.

????????????????????????????????????img_6257До привітань також приєднався голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, який наголосив: «Професія поліцейського набуває особливого значення. У величі змін ви є обличчям цих реформ, обличчям нової поліції, від вас залежить, якою вона буде».

«Дуже важко тримати марку європейського поліцейського, але, дивлячись на вас, у мене немає жодного сумніву, що так і буде. Я бажаю вам успіхів, натхнення, щастя, здоров’я, хай кожне ваше рішення буде виваженим, хай у вас завжди вистачає сил. Зі святом вас, дорогі друзі!» – додав Максим Степанов.

????????????????????????????????????img_6296Зі словами привітань до усіх присутніх звернувся заступник голови Консультативної Місії Європейського Союзу Фредерік Весслау: «КМЄС має на меті бути партнерами, докладати всі зусилля для того, щоб правоохоронні органи та інститути верховенства права були ефективними, відповідальними та користувалися довірою громадян. Бажаю вам усього найкращого у майбутньому. Впевнений, якщо ви будете працювати щодня з відчуттям виконаного обов’язку, тоді вами будуть пишатись не тільки ваші батьки та друзі, а й уся країна».

img_6294img_6325Наостанок, ректор університету доктор юридичних наук, генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, звертаючись до випускників, батьків та гостей заходу, зазначив: «Сьогодні, отримавши дипломи, перед вами відкрито дорогу, на якій у вас буде дуже багато викликів та спокус, але перед тим, як приймати рішення, ви повинні згадати те, для чого ви прийшли в стіни Одеського державного університету внутрішніх справ, і яку кінцеву мету ви переслідували, навчаючись і здобуваючи професію правоохоронця».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????«Вас чекають в органах Національної поліції, тому що ви там потрібні, як ніколи. Я переконаний, що всі ті знання, які ви здобули в університеті, ви застосовуватимете у практичній роботі й будете гідно нести звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди!» – додав очільник вишу.

«Служба в поліції – це була моя мрія з дитинства і, вступаючи в університет, можна сказати, що моя мрія частково здійснилась. Навчання в університеті впливає на характер, стійкість та витримку. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Наша головна мета – це захищати спокій громадян, і ми докладемо всіх зусиль, щоб боротися зі злочинністю», – поділився випускник Одеського державного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Антон Алєксєєнко.

Свято випуску перегорнуло останню сторінку курсантського життя. Попереду – нелегка та відповідальна служба народові України.

Вітаємо випускників із закінченням університету, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!

img_6166img_6352????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Перейти до вмісту