• Українська
  • English
×

Випускники Херсонського факультету ОДУВС поповнили лави патрульних Херсонщини

img_6787img_6798Майже 4 місяці в стінах Херсонського факультету ОДУВС проходила первинна професійна підготовка патрульних працівників поліції, які 20 квітня поповнили ряди Управління патрульної поліції в Херсонській області. 12 випускників курсів в урочистій обстановці склали присягу поліцейського на вірність Українському народові.

Вчорашні курсанти урочисто виголосили слова присяги, й частина з них вже сьогодні заступить на свою першу зміну.

img_6808-1img_6811Позаду інтенсивне навчання, тренінги та напружені екзамени, за результатами яких новоспечені поліцейські отримали з рук проректора державного університету – декана Херсонського факультету ОДУВС полковника поліції Берила О.Г. відповідні свідоцтва за підписом ректора Одеського державного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Катеринчука І.П.

Привітав новачків і т.в.о. начальника Управління Андрій Думич. «Ви та свіжа кров, яка уособлює собою постійний розвиток та вдосконалення всієї Національної поліції. Бажаю вам здоров’я, витримки, терпіння й наснаги в нелегкій роботі. З гідністю несіть високе звання поліцейського й не забувайте, що патрульна поліція – завжди перша», – зазначив він.

Тож вітаємо новобранців! Хай щастить!

Перейти до вмісту