• Українська
  • English
×

ВИКЛАДАЧІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС ПІДВИЩИЛИ СВОЮ СПОРТИВНУ КВАЛІФІКАЦІЮ

На початку жовтня 2016 року в м. Миколаєві відбувся семінар з бразильського джиу-джитсу, який проводився під керівництвом першого українського чорного поясу Павла Столяра (зараз − громадянина Австралії).

Старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Артем Головко та викладач цієї ж кафедри Єгор Лебідь взяли участь у роботі семінару та пройшли кваліфікаційну атестацію, за підсумками якої Артем Головко отримав право на носіння пурпурового поясу з цього виду спорту.

Під час практичних занять керівник семінару та провідний спортсмен П. Столяр ознайомив присутніх із сучасним станом бразильського джиу-джитсу у світі та в Україні, провів аналіз напрямків його розвитку, продемонстрував учасникам семінару майстер-класи щодо техніки виконання багатьох різноманітних прийомів з цього виду двобою.

Варто зазначити, що на даний момент Єгор Лебідь є єдиним спортсменом у м. Херсоні зі спортивною кваліфікацією синього поясу з бразильського джиу-джитсу, а Артем Головко – перший спортсмен у м. Херсоні з пурпуровим поясом.

Вітаємо наших викладачів з черговими здобутками та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту