Викладач ОДУВС вийшов у фінал міжнародного турніру «King of Kungfu»

10 грудня 2017 року старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ Костянтин Трішин вийшов у фінал міжнародного турніру «King of Kungfu».

Костянтин Трішин виступає у ваговій категорії 135 фунтів (61,235 кг). Після впевненої чвертьфінальної перемоги над білоруським спортсменом Міховічем одержав перемогу над представником Китаю.

Нагадаємо, що викладач ОДУВС є титулованим спортсменом і має такі звання: Майстер спорту України міжнародного класу з таїландського боксу, чемпіон світу серед професіоналів VKF, чемпіон Європи VKF, чемпіон світу IFMA, п’ятиразовий чемпіон Європи IFMA, володар чемпіонського поясу серед професіоналів: Ера чемпіонів Європи, чемпіон супер Ера та заслужений майстер спорту України з таїландського боксу.

У фіналі спортсмену належить зустрітися з ще одним китайським спортсменом – Фанг Фейдо. Бій пройде 15 грудня.

Ми вітаємо Костянтина з виходом у фінал, бажаємо йому не втрачати запалу і прагнути нових професійних звершень!