• Українська
  • English
×

ВИКЛАДАЧ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ АТЕСТОВАНИЙ НА ЧОРНИЙ ПОЯС З РУКОПАШНОГО БОЮ

01-03 грудня 2016 року у місті Києві відбувся атестаційний семінар, на якому проводилась кваліфікаційна атестація спортсменів України з рукопашного бою.

ro9fz59bfzqВ іспиті брали участь більше 30 спортсменів з різних регіонів держави, зокрема, з Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Одеської та інших областей. Серед спортсменів іспит складав і викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС Лебідь Єгор Олександрович.

Семінар проходив на тренувальній базі Всеукраїнської федерації рукопашного бою (Міжрегіональна академія управління персоналом, м. Київ) за загальним керівництвом провідних майстрів Гартвіча Олександра Георгійовича (10 дан РБ) та Білька Олега Анатолійовича (6 дан РБ).

tfhh8o9xzesІспит передбачав виконання претендентами завдань з таких етапів: 1) оцінювання загальної фізичної підготовки; 2) перевірка рівня технічної майстерності; 3) знання та володіння навичками захисту від нападу озброєних нападників, а також 4) проведення двобоїв за правилами спортивних змагань з рукопашного бою.

У результаті успішного складання іспиту Єгор Лебідь отримав право на носіння чорного поясу І дану і йому присвоєно почесне звання майстра рукопашного бою.

Вітаємо нашого викладача з черговим здобутком та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту