• Українська
  • English
×

ВІДКРИТИЙ КУБОК ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ МІЖ ВОЛЕЙБОЛЬНИМИ КОМАНДАМИ ПІДРОЗДІЛУ ОДУВС ТА СТАРШОКЛАСНИКАМИ ХЕРСОНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 27 ТА № 44

29 березня 2018 року у спортивній залі Херсонського факультету за ініціативи проректора університету Олександра Берили проведено відкритий Кубок Херсонського факультету ОДУВС з волейболу.

У змаганнях брали участь п’ять команд: колективи викладачів, курсантів-юнаків та курсантів-дівчат, а також запрошені команди загальноосвітніх шкіл № 44 та №27 м. Херсона.

Спортивні змагання проведено в рамках довгострокової профорієнтаційної роботи зі старшокласниками обласного центру та подальшого творчого співробітництва між факультетом і навчальними закладами міста.

Учні 10 та 11 класів вищезазначених загальноосвітніх шкіл Херсона ознайомилися з матеріальною базою для занять фізичною культурою та спортом навчального закладу, мали можливість безпосередньо поставити запитання курсантам та студентам факультету про умови навчання й здобуття спеціальностей юриста чи поліцейського, які цікавили їх як майбутніх абітурієнтів. Також під час спілкування у неформальній обстановці могли уточнити у керівництва факультету, працівників відділення кадрового забезпечення і навчально-методичного відділення про вимоги до здобуття професії правоохоронця та існуючі конкурсні випробування щодо вступу до ОДУВС на різні форми навчання. Всім учасникам цього масового заходу надано профорієнтаційну продукцію з інформацією про заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Варто зазначити, що після минулорічної поразки старшокласники спеціалізованої школи № 27 значно додали у спортивній майстерності й у впертій боротьбі переграли поліцейських-юнаків з рахунком 2 : 1. Гості-випускники школи № 44 з мінімальним відривом перемогли команду викладачів і посіли третє місце.

Команда-переможець і команди-призери відкритого Кубку факультету з волейболу проректором державного університету − деканом Херсонського факультету полковником поліції Олександром Берилом нагороджені кубками та дипломами.

Бойовий настрій на наступний матч-реванш тільки підбадьорюватиме курсантів до подальших наполегливих тренувань і слугуватиме мотивацією для підвищення своєї спортивної майстерності. Тому викладачі та курсанти Херсонського факультету, а також старшокласники шкіл № 27 та № 44 м. Херсона з нетерпінням чекатимуть майбутніх не менш захоплюючих спортивних баталій.

Сподіваємося, що кількість команд-учасниць таких відкритих змагань у наступному році збільшиться, так само як і кількість бажаючих, які виявили бажання вступити до Херсонського факультету.

 Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту