• Українська
  • English
×

Відеолекторій для курсантів університету

11 жовтня 2017 року кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено відеолекторій на тему: «Омбудсмен» для курсантів 2-го курсу факультету №2.

Захід проведено завідувачем кафедри АП та АП ОДУВС кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником Оленою Ковальовою та доцентом кафедри, кандидатом юридичних наук Вікторією Томіною із залученням старшого інспектора з особливих доручень Голови уповноваженого з питань контролю за дотриманням прав людини  Управління забезпечення прав людини Національної поліції України капітана поліції Івана Рожкована.

22Під час відеолекторію було переглянуто відео з інтерв’ю Валерії Лутковської, яка на сьогодні продовжує обіймати посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Розглянуто питання обрання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, строки обіймання посади та коло діяльності, чому на сьогодні не відбулися вибори нового  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, хоча строк діяльності пані Лутковської скінчився ще весною. Курсанти задавали питання щодо захисту прав людини, а також виокремили питання щодо захисту прав поліцейського.

Перейти до вмісту