• Українська
  • English
×

Вибір професії – вибір майбутнього!

img_0211img_0205Вибір професії – це надзвичайно важливий етап у житті людини, адже від цього вибору залежить її майбутнє. 16 лютого 2018 року в головному навчальному корпусі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Одеси.

Про переваги здобуття вищої юридичної освіти в ОДУВС майбутнім абітурієнтам розповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії Максим Ісаєнко. Він детально зупинився на умовах вступу та навчання у закладі вищої освіти у 2018 році, а також відповів на запитання, які виникали під час бесіди.

img_0217img_0219Після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу, які подарували всім можливість насолодитися талановитим виконанням відомих пісень та були підтримані бурхливими оплесками глядачів.

Далі школярів познайомили з діяльністю підрозділів університету, зокрема, продемонстрували роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки тощо.

img_0230img_0232Тож, гості університету мали нагоду переконатися в тому, що Одеський державний університет внутрішніх справ – це перспектива стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, не втративши можливість розвивати власні таланти.

Перейти до вмісту