• Українська
  • English
×

Вибір професії – важливий крок у житті людини

23 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційний захід з популяризації професії поліцейського для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл № 86, № 89, № 106 та № 275 міста Одеси.

На питання про те, яка професія найважливіша, кожний відповість по-різному. Але є люди, справа життя яких – найнеобхідніша, найважча, найвідповідальніша, яка вимагає постійного удосконалення. Це люди, перед якими поставлене важливе завдання – забезпечувати цілодобову безпеку громадян від злочинців. І ці люди – поліцейські.

Проблема вибору майбутньої професії з часом постає перед кожним підлітком. Але тішить те, що з кожним днем все більше дітей розуміють, що вибір вже зроблено, і у поліцейських підростає нова молода зміна, нове покоління української поліції.

Під час зустрічі представники нашого закладу вищої освіти розповіли учням випускних класів про умови вступу та особливості навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, презентувавши всім учасникам заходу презентаційний відеоролик про виш з більш детальною інформацією.

Тож, школярі отримали повну та всебічну інформацію про професію поліцейського, сьогодення університету. Такі заходи неодмінно сприяють розширенню кола молоді, яка, дізнавшись більше про професію правоохоронця, можливо, в майбутньому обере шлях захисника правопорядку.

 

Перейти до вмісту