В університеті відбувся випуск молодих фахівців з правознавства

25 червня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск студентів факультету № 4 за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст».

Урочисте зібрання відкрив проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв, який привітав випускників від керівництва вищого навчального закладу та себе особисто з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях та гордо нести звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ.

1467189679_img_2085_  1467189681_img_2093_  1467189674_img_2084_

До привітань також приєдналась декан факультету, кандидат юридичних наук, доцент Поліна Балтаджи, яка сердечно привітала молодих фахівців із закінченням вищого навчального закладу, побажавши посісти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

Дипломи новоспеченим спеціалістам вручив проректор університету Олександр Ніколаєв, після чого учасники заходу зробили пам’ятне фото на згадку.

Вітаємо випускників із завершенням навчання!