• Українська
  • English
×

В університеті відбувся випуск магістрів права

1462009296_img_6412_novyy-razmer30 квітня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск студентів факультету №2 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

На початку урочистостей проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв від керівництва вищого навчального закладу та себе особисто привітав випускників, їхніх родичів та близьких із  успішним завершенням навчання та побажав їм подальших успіхів у професійній діяльності.

З отриманням освітнього ступеню магістра в галузі правознавства випускників також привітав й декан факультету заочного навчання цивільних осіб ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Сергій Деревянкін.

У свою чергу, директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Андрій Холостенко оголосив наказ про присвоєння випускникам кваліфікації «магістр» за спеціальністю правознавство.

1462009319_img_6356_novyy-razmer  1462009354_img_6406_novyy-razmer

У цей день дипломи отримали 96 магістрів, троє з них – з відзнакою! Наостанок учасники заходу зробили пам’ятне фото на згадку.

                                               Щиро вітаємо випускників!

Перейти до вмісту