• Українська
  • English
×

В університеті відбувся концерт Заслуженої артистки України Руслани Лоцман

21 жовтня 2016 року до Одеського державного університету внутрішніх справ із концертом завітала відома співачка – Заслужена артистка України Руслана Лоцман.

img_1089img_1112Творчий захід проходив у актовій залі вищого навчального закладу та зібрав повну аудиторію курсантів та працівників університету, які були у захваті від виступу співачки, її неповторного голосу та артистизму.

На початку концерту талановита артистка заспівала попурі козацьких пісень, під час виконання яких увазі присутніх був представлений відеоролик з фрагментами фільму «Пропала грамота». Разом з цим, Руслана Лоцман вразила всіх, заспівавши одну із своїх найкращих пісень «Комбат Маруся».

img_1127img_1101Також глядачі мали змогу насолодитися пісенними номерами у виконанні народної артистки України Валентини Ковальської, солістки Національної філармонії Тетяни Школьної, а також співаків Марії Нікольської, Олександра Овсієнка та Надії Старцевої.

По закінченню пісенного дійства усі присутні дякували за концерт та бурхливими оплесками, стоячи, проводжали Заслужену артистку України.

img_1194img_1203Слід відмітити, що Руслана Лоцман є переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів: «Шоу – Західний регіон», «Арт-транзит», «Барви осені», «Планета юності». Брала участь у святі європейської музики в Парижі; 20-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Латвією; в залі Європарламенту в Страсбурзі; на фестивалі «Наша спадщина» в Нью-Йорку (США), Міжнародному фестивалі «Подляська октава культур» (м. Бєльц, Польща) тощо.

Перейти до вмісту