• Українська
  • English
×

В університеті пройшов семінар-тренінг для поліцейських

25-26 вересня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено курси короткострокового підвищення кваліфікації (семінари-тренінги) для поліцейських підрозділів реагування патрульної поліції ГУНП в Одеській області.

У ході семінару учасники обговорювали такі питання: «Основні завдання та функції груп реагування патрульної поліції відокремлених структурних підрозділів (відділів, відділень поліції) територіальних органів Національної поліції України. Порядок взаємодії ГРПП з дільничними офіцерами поліції», «Методичні рекомендації з користування Електронною системою фіксації поліцейськими результатів фіксування на події», «Забезпечення публічної безпеки і порядку, попередження та профілактика кримінальних правопорушень, організація роботи нарядів за принципом комплексного використання сил і засобів, задіяних до охорони публічного порядку», «Організація пошукових заходів, спрямованих на затримання злочинця (злочинців) по гарячих слідах на вулицях та в інших публічних місцях», «Комплекс дій превентивного або примусового характеру, що обмежують певні права і свободи людини та застосовуються поліцейськими відповідно до закону для забезпечення виконання покладених на поліцію повноважень». До проведення занять залучаються працівники ГУНП.

Під час підбиття підсумків проведення даного заходу начальник відділу післядипломної освіти ОДУВС підполковник поліції Вікторія Томіна та начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Максим Лимар урочисто видали всім учасникам тренінгу відповідні сертифікати і побажали творчих успіхів, наснаги та особистого професійного росту.

 У подальшому курси короткострокового підвищення кваліфікації пройдуть також поліцейські кримінальної поліції та дільничні офіцери поліції.

Перейти до вмісту