• Українська
  • English
×

В університеті проходить тренінг «Стратегічний аналіз» з використанням методики ANACAPA

img_1541img_154821 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочав роботу наступний курс тренінгів, які проходять у рамках програми з фінансових розслідувань в Україні під егідою Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODS).

Учасниками тренінгу «Стратегічний аналіз» стали представники Національної академії прокуратури України, Національного антикорупційного бюро України, Львівського державного університету внутрішніх справ, img_1545Департаменту кримінальної розвідки Національної поліції України, Харківського національного університету внутрішніх справ, ГУНП в Одеській області, а також представники науково-педагогічного складу ОДУВС.

img_1549Нагадаємо, що дані тренінги засновані на курсі кримінального аналізу ANACAPA для забезпечення аналітиків та оперативних працівників навичками, необхідними для аналізу великих обсягів інформації з різних джерел та формування правильних аналітичних висновків з отриманої інформації.

Слід зазначити, що днями завершився тижневий курс тренінгу «Оперативний аналіз», учасники якого отримали міжнародні сертифікати особисто від головного експерту з кримінальних розслідувань з використання методики ANACAPA Мирослава Прлевича.

img_2625img_2622Мирослав привітав слухачів із успішним закінченням курсу та висловив щирі сподівання на продовження співпраці, а також, що знання та навички, здобуті під час навчання, застосовуватимуться у подальшому на практиці та сприятимуть більш ефективному розкриттю злочинів у майбутньому.

Перейти до вмісту