• Українська
  • English
×

В ОДУВС відсвяткували Міжнародний день студента

18 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

img_2571На початку заходів з привітальною промовою до присутніх звернувся проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук: «Сьогодні, дивлячись на вас, таких молодих, запальних і енергійних, мені особливо приємно, що Міжнародний день студента ми зустрічаємо разом в навчальному закладі з багатою історією та славетними традиціями».

«Кажуть, що студентські роки – найкращі в житті! І це правда. Але не забувайте, що ви встали на шлях оволодіння юридичною спеціальністю. Це ваші перші кроки у доросле самостійне життя. Тож бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та студентського везіння», – додав Олександр Поліщук.

img_2654З нагоди відзначення Міжнародного дня студента почесними грамотами були нагороджені курсанти та студенти університету, які взяли участь у відбірковому турі фестивалю-конкурсу молодіжної творчості «Одеська хвиля – 2016».

Разом з цим, курсантів ОДУВС було нагороджено за перемогу у номінаціях «Кращий командир взводу», «Кращий навчальний взвод факультету», «Четверта влада факультету», «Кращий науковець факультету», «Відмінник факультету», «Голос факультету», «Міс хореографія факультету», «Кращий спортсмен факультету», «Душа факультету», «Швидка допомога факультету», «Хранителі традицій», «Містер або Міс активіст факультету» та «Чарівність факультету».

У свою чергу почесними грамотами були заохочені студенти університету – переможці у номінаціях «Кращий староста факультету», «Кращий курс факультету», «Кращий староста курсу», «Краща навчальна група факультету», «Кращий науковець факультету», «Відмінник 2-го курсу факультету», «Відмінник 3-го курсу факультету», «Відмінник 4-го курсу факультету», «Кращий дует факультету», «Міс хореографія факультету», «Кращий спортсмен факультету», «Краща спортсменка факультету», «Хранителі традицій», «Четверта влада факультету», «Відмінник магістратури», «Надія факультету», «Чарівність факультету», «Душа факультету», «Наші люди» та «Містер позитивчик факультету».

img_2659Святкову концертну програму глядачам подарували колективи художньої самодіяльності нашого університету. Усіх присутніх чарували чудові вокальні виступи курсантів та студентів вишу. У цей день звучали пісні «Гімн студентів», «Українська попурі», «Аэропорты», «Я люблю тебе», «Закохався», «Тримай», «Люди як кораблі», «Let’s Get Loud», «Такі молоді», «Студент», а також гості заходу мали змогу насолодитися танцювальними номерами у виконанні талановитих вихованців університету.

Тож, святковий концерт до Міжнародного дня студента щороку залишає незабутні враження у кожного присутнього.

Перейти до вмісту