• Українська
  • English
×

В ОДУВС відсвяткували Міжнародний день студента

17 листопада 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

На початку заходів з привітальною промовою до присутніх звернувся перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул: «Сьогодні, дивлячись на вас, таких молодих, запальних і енергійних, мені особливо приємно, що Міжнародний день студента ми зустрічаємо разом в навчальному закладі з багатою історією та славетними традиціями».

«Кажуть, що студентські роки – найкращі в житті! І це правда. Вони сповнені позитивними емоціями спілкування, можливостями проявити себе, знайти вірних і надійних друзів. Але не забувайте, що ви встали на шлях оволодіння юридичною спеціальністю. Це ваші перші кроки у доросле самостійне життя. Тож бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та студентського везіння. Пам’ятайте, ви є нашою гордістю і майбутнє за вами», – додав Сергій Албул.

З нагоди відзначення Міжнародного дня студента почесними грамотами були нагороджені курсанти та студенти університету, які взяли участь у відбірковому турі фестивалю-конкурсу молодіжної творчості «Одеська хвиля – 2017».

Разом з цим, почесними грамотами були заохочені студенти та магістри університету – переможці у номінаціях «Кращий староста факультету», «Кращий курс факультету», «Кращий староста курсу», «Краща навчальна група факультету», «Кращий науковець факультету», «Відмінник 2-го курсу факультету», «Відмінник 3-го курсу факультету», «Відмінник 4-го курсу факультету», «Хранителі традицій», «Кращий голос факультету», «Четверта влада факультету», «Краща спортсменка факультету», «Відмінник магістратури», «Надія факультету», «Чарівність факультету», «Душа факультету», «Наші люди», «Містер позитивчик факультету».

Святкову концертну програму глядачам подарували колективи художньої самодіяльності нашого університету. Усіх присутніх чарували чудові вокальні виступи курсантів та студентів вишу. У цей день звучали пісні «This one’s for you», «Вже не сам», «Тебе я знайду», «Wrecking ball», «Между нами любов», «До весни», «Дитина», «Lucky Stranger», «Калина», «Історія мого життя», а також гості заходу мали змогу насолодитися танцювальними номерами у виконанні талановитих вихованців університету.

Тож, святковий концерт до Міжнародного дня студента щороку залишає незабутні враження у кожного присутнього.

Перейти до вмісту