• Українська
  • English
×

В “Академії поліції” ОДУВС відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки

1 лютого 2018 року в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся випуск 120 слухачів.

Слід зазначити, що процес навчання майбутніх поліцейських (інспекторів) тривав чотири місяці. Навчальні програми були складені таким чином, щоб дати не тільки теоретичні знання, але й можливість застосувати їх на практиці.

Протягом первинної професійної підготовки за спеціалізацією поліцейських (інспекторів) слухачі вивчили курси з дисциплін: Основи конституційного права; Практика Європейського суду з прав людини; Організаційно-правові основи діяльності Національної поліції; Адміністративна відповідальність та провадження у справах про адміністративні правопорушення; Основи кримінального права; Кримінальна процесуальна діяльність поліції; Первинна медична допомога; Вогнева підготовка; Тактична підготовка.

Після завершення курсів, слухачі пройшли підсумковий контроль у вигляді екзамену, продемонструвавши високий рівень обізнаності та знань, які на практиці беззаперечно стануть у нагоді. А також, кожен випускник отримав свідоцтво про завершення навчання на курсах первинної професійної підготовки поліцейських.

Тож, бажаємо випускникам Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ОДУВС, які вже сьогодні заступили на службу, вагомих професійних звершень у забезпеченні правопорядку та протидії злочинності.

Перейти до вмісту