• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбувся випуск «магістрів права»

11 березня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулися заходи з нагоди випуску студентів освітнього ступеня «магістр» факультету № 4.

img_1394img_1396Захід відкрив проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук, який від імені керівництва вищого навчального закладу та себе особисто привітав випускників з успішним завершенням навчання. «Бажаю будувати професійну кар’єру на принципах верховенства права, відповідальності, дотримання загальнолюдських цінностей. Ви обрали почесну професію юриста. Ми впевнені, що отримані в університеті знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання», – додав проректор ОДУВС.

img_1401img_1423У свою чергу, декан факультету кандидат юридичних наук, доцент Поліна Балтаджи оголосила наказ про присвоєння кваліфікації «магістр права». Вона привітала новоспечених юристів з отриманням престижного диплому і подякувала батькам, друзям та близьким, які усіляко допомагали їм на нелегкому шляху здобуття знань.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася студентка університету Вікторія Папінян, img_1432img_1412яка від імені випускників висловила подяку керівництву та науково-педагогічному складу вишу, а також побажала своїм колегам використати на повну отримані теоретичні знання та практичні навички у подальшій роботі, своїми здобутками гідно примножувати славні традиції навчального закладу на користь державі та українському народові.

Слід зазначити, що в цей день отримали img_1443img_1422свої омріяні дипломи освітнього ступеня «магістр» 56 випускників, 10 із них – з відзнакою.

Тож, ми щиро сподіваємось, що роки навчання в університеті, поради і настанови викладачів стануть дороговказом у подальшій роботі випускників.

Перейти до вмісту