В ОДУВС відбувся конкурс краси «Міс юридичний факультет 2016»

Днями в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся щорічний конкурс краси «Міс юридичний факультет 2016».

Цього року позмагатись за першість виявили бажання 11 студенток, які вступили до бою за титул «найкрасивішої та найталановитішої», демонструючи при цьому не лише свої таланти і красу, але й рівень інтелектуального розвитку.

Такий захід пройшов у розважальному клубі «Atlantic» та зібрав багато глядачів, які прийшли підтримати наших красунь.

Таким чином, конкурс включав в себе 6 етапів, серед яких «візитка» кожної учасниці, вихід у стилізованих образах, шоу талантів, конкурс, де красуні могли проявити свої інтелектуальні здібності, танцювальний номер від учасниць та на завершення демонстрація вечірніх суконь.

Після закінчення конкурсної програми, журі довго радячись, оголосили остаточне рішення, у якому стало відомо, що:

титул «Міс юридичний факультет» отримала студентка 1-го курсу Катерина Шамова, посівши беззаперечне перше місце;

титул «1-ша віце-міс юридичний факультет» отримала студентка 2-го курсу Тая Фролова;

титул «2-га віце-міс юридичний факультет» отримала студентка 1-го курсу Вікторія Груздова.

Усі учасниці були нагороджені цінними та пам’ятними подарунками  від спонсорів конкурсу краси, а переможниця Катерина Шамова представить ОДУВС на «СтудМісОдеса».