• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбувся І етап Бліц-турніру «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє»

12 квітня 2018 року серед курсантів та студентів Одеського державного університету внутрішніх справ проведено І етап правового Бліц-турніру «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє» в рамках реалізації Загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Слід зазначити, що метою турніру, присвяченого 100-річчю юстиції, є сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

У заході взяли участь 5 команд вишу. Факультет № 1 представляла команда під назвою: «Спецпідрозділ»; Факультет № 2 — «Діти правоохоронців»; Факультет № 3 — «Елементарно»; Факультет № 4 — «Lawyers» та «Неприродний відбір».

Змагання проводилося у 3 тури:

– «Хто перший відповів» (загальні запитання – минуле);

– «Що? Де? Коли?» («Брейн-ринг» – теперішнє);

– «Дебати» (реформи та пропозиції – майбутнє).

До фінальної правової баталії з дебатів дійшли 3 команди, а саме: «Неприродний відбір», «Елементарно» та «Спецпідрозділ».

Під час дебатів учасникам було запропоновано актуальну та вкрай важливу тему сьогодення «Насильницькі дії в сім’ї». Команди підтримували випадково вибрану позицію: за або проти запропонованої теми, та одна з команд виконувала функції арбітра, яка оцінювала представлені позиції. Деякі команди, навіть, підготували короткі презентації.

Змагання пройшли досить активно, цікаво та змістовно. Учасники приємно здивували журі гарними знаннями з історії юстиції та отримали корисні навики у розгляді практичних завдань.

За підсумками трьох турів перемогу отримала команда факультету № 4 «Неприродний відбір», яку ми з цим вітаємо та бажаємо перемоги вже на наступному, міжвузівському, етапі даного турніру.

Подяки та грамоти учасникам Бліц-турніру вручила начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Надія Швець.

Вже скоро другий етап міжвузівського турніру, команда-переможець «Неприродний відбір» Одеського державного університету внутрішніх справ зіграє у суперфіналі, що проходитиме на базі Головного територіального управління юстиції в Одеській області серед команд-переможців інших закладів вищої освіти міста Одеси, за звання абсолютного переможця.

       

 

 

Перейти до вмісту