• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулось засідання Вченої ради

28 березня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання Вченої ради.

На початку засідання начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Одеської області Сергій Кужко вручив дипломи переможцям обласного етапу конкурсу творчих робіт за темами «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству», який був організований Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України.

Нагороди отримали курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Дарія Кривега та курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Ангеліна Полякова.

Також, Вісник Генеральної прокуратури України було вручено курсанту 4-го курсу факультету № 3 рядовому поліції Ганні Симоновій, яка стала переможницею конкурсу творчих робіт «7 кроків прокурора назустріч суспільству». Нагадаємо, що участь у конкурсі взяли понад 2 тис. студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі, серед яких був і твір-роздум курсанта нашого вишу під назвою «Кілька сторінок зі щоденника прокурора».

Разом з цим, на засіданні Вченої ради ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук вручив Диплом доктора наук професору кафедри українознавства Віктору Савченку, якому рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присуджено науковий ступінь доктора історичних наук.

Вітаємо науковців університету та зичимо їм натхнення, професійних успіхів та особистих творчих досягнень!

Перейти до вмісту