• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулось перше заняття «Школи кримінальної журналістики»

img_1326img_133829 жовтня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочала роботу шоста сесія проекту «Школа кримінальної журналістики».

Перше заняття відвідало 80 учасників, бажаючих дізнатись про діяльність унікального проекту та прослухати спеціалістів у сфері журналістики.

img_1343Розпочав курс лекцій у «Школі кримінальної журналістики» керівник проекту, заступник редактора газети «Порто-Франко» Олександр Галяс, який розповів про історію створення проекту, загальні відомості про Школу, програму занять та результати, які очікуються від слухачів. Олександр Васильович зазначив, що заняття проходитимуть у формі лекцій та інтерактивів, а завершаться виконанням контрольного завдання на задану тематику.

img_1339По закінченню першої зустрічі, слухачі дякували за цікаве перше заняття, та зазначали, що мають намір у такому ж складі дійти до кінця, та продемонструвати гарні знання, які здобули за час навчання.

Слід зазначити, що на базі Одеського державного університету внутрішніх справ за підтримки Одеської обласної організації Національної Спілки журналістів України «Школа кримінальної журналістики» існує вже десять років, а сертифікати про успішне закінчення навчання отримали понад 150 учасників проекту.

Перейти до вмісту