• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулось чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA

30 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

img_1674img_1670На засіданні викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1 Вікторія Луріс та науковий співробітник ВОНР університету Карина Саакян розповіли про освітній процес у менш розвинутих країнах, зокрема в країнах Африки, та продемонстрували кінострічку документаліста-фрілансера Мадла Ляене «Азбука».

Разом з цим, захопившись темою засідання, курсанти нашого вишу підготували презентацію, у якій розповіли про освітній процес в Африці та висвітлили цікаву статистику.

Після перегляду усі учасники кіноклубу змогли висловити img_1669свої враження щодо фільму та поспілкуватись про проблеми освіти у світі.

img_1672Зазначимо, що головною метою створення проекту є підвищення рівня правосвідомості студентів і курсантів в області прав людини шляхом перегляду документального кіно.

По закінченню засідання, глядачі дякували за цікаво проведений час, та відзначили, що з нетерпінням очікують наступного перегляду.

Перейти до вмісту