В ОДУВС відбулися змагання з волейболу

img_0457img_047212 лютого 2017 року на базі спортивного комплексу «Динамо» відбулися змагання з волейболу серед курсантів, студентів, слухачів магістратури та працівників Одеського державного університету внутрішніх справ, присвячені 95-й річниці від Дня заснування навчального закладу.

У спортивному заході взяли участь 6 команд, кожна з яких складалася з 6-ти спортсменів.

img_0531img_0539Від початку, команди змагались за місце у фіналі, зігравши не одну запеклу гру, після чого, суддівська колегія змогла визначити тих, хто буде змагатись за кубок.

У результаті напруженої боротьби було визначено переможців та призерів змагань серед працівників та вихованців Одеського державного університету внутрішніх справ, які впевнено йшли до своєї мети – стати найкращими:

img_0546img_0548збірна команда Херсонського факультету посіла 1-ше місце;

збірна команда курсантів факультету № 1 виборола 2-ге місце;

збірна команда слухачів магістратури факультету № 1 посіла почесне 3-тє місце.

Слід відмітити, що змагання з даного виду спорту проведено з метою популяризації здорового способу життя, залучення працівників університету до систематичних занять фізичною культурою та спортом, img_0549img_0552підвищення спортивної майстерності, пропаганди ігрових видів спорту і активізації роботи спортивних секцій в колективі фізичної культури, а також виявлення найкращих спортсменів університету для участі в змаганнях обласної організації ФСТ «Динамо» України та студентських іграх з волейболу.

Відзначимо, що усіх переможців та призерів змагань урочисто привітав ректор університету img_0581img_0579доктор юридичних наук генерал-поліції третього рангу Іван Катеринчук, нагородивши медалями, дипломами та цінними подарунками, а команда-переможець отримала перехідний кубок та диплом першого ступеня.

Ми вітаємо переможців та чекаємо наступних спортивних змагань, аби повболівати за улюблені команди та відкрити нові спортивні таланти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_0562 img_0566img_0570