• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулись заходи з нагоди святкування Дня юриста

07 жовтня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись святкування до Дня юриста.

img_0356img_0272На початку заходу з привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул: «Служіння закону та Українському народові об’єднує усіх тих, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові демократичної, правової держави – держави для людей».

«Для першокурсників – це перше професійне свято, яке ви відзначаєте, як студенти нашого університету. Впевнений, що випускники нашого університету вірно служать інтересам України та громадян, з честю примножують славні традиції свого навчального закладу, докладають зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості», – додав перший проректор.

img_0374img_0311Далі за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня юриста працівників, курсантів та студентів університету було заохочено Почесними грамотами та листами подяки від ректора ОДУВС, після чого розпочалась святкова програма.

Як зазвичай, першим у виступах колективів художньої самодіяльності став Гімн студентів «Гаудеамус» у виконанні студентів і курсантів 1-го курсу університету.

img_0268img_0284Цього святкового дня зі сцени також лунали пісні «Je Veux», «Ти солдат України», «Україна», «Кружева» та багато інших талановитих виступів.

За багатолітньою традицією, з нагоди професійного свята, студент магістратури факультету №4 передав символ правосуддя – статуетку Феміди студентці 1-го курсу цього ж факультету.

Після концерту всі у гарному гуморі та сповнені духом професійного свята дякували за яскраве завершення робочого дня.

img_0300img_0315img_0340

Перейти до вмісту