• Українська
  • English
×

В ОДУВС ВІДБУЛИСЬ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

dsc_033324 та 25 лютого 2017 року з нагоди відзначення 95-ї річниці від Дня утворення Одеського державного університету внутрішніх справ у закладі вищої освіти пройшли Дні відкритих дверей.

dsc_0341Щойно потрапивши на територію навчального закладу, учням та їх батькам була надана можливість отримати повну інформацію про університет, після чого присутні заповнили реєстраційні листи і отримали відповіді на поставлені запитання.

24 лютого захід проходив у головному навчальному корпусі ОДУВС, де після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу.

dsc_0381По закінченню виступів школярам та їх батькам запропонували знайомство з діяльністю кафедри спеціальної та фізичної підготовки, в ході якого курсанти продемонстрували правильне виконання фізичних вправ.

dsc_0410Далі присутніх було ознайомлено з роботою кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, проведені заняття з криміналістики, а також показано обладнання слідчої валізи та роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

dsc_0433Після знайомства з нашим  закладом вищої освіти майбутні абітурієнти пересвідчились, що в університеті діє потужна науково-дослідна база, а навчати їх і допомагати опановувати найпрестижніші спеціальності юриста та правоохоронця будуть висококваліфіковані педагоги, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.

dsc_046125 лютого 2017 року День відкритих дверей пройшов на навчально-побутовому корпусі університету, де для гостей була проведена не лише теоретична лекція, а й демонстрація музею ОДУВС та знайомство з кафедрою спеціальної фізичної підготовки.

dsc_0484Відвідувачі заходу також побачили умови, в яких навчаються, проживають та проходять службу майбутні правоохоронці.

По завершенню гості дякували представникам ОДУВС за цікаво проведений час, залишаючи університет на позитивній ноті та із запалом в очах.

Перейти до вмісту