• Українська
  • English
×

В ОДУВС ВІДБУЛИСЬ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17 та 18 листопада 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ гостинно відкрив двері для випускників міських загальноосвітніх шкіл та шкіл Одеської області.

17 листопада традиційно захід розпочався у головному корпусі закладу вищої освіти, де від початку майбутні абітурієнти разом з батьками мали змогу поспілкуватись з представниками ОДУВС.

Усі присутні дізнались про правила вступу до університету у 2018 році, про багатогранність діяльності ОДУВС, потужний юридичний потенціал науково-педагогічного складу та поставили питання, які виникали під час бесіди.

Далі працівники університету продемонстрували гостям роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, провели заняття з криміналістики та показали обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії, а також ознайомили з кафедрою спеціальної та фізичної підготовки та правильним виконанням вправ з фізичної підготовки.

18 листопада День відкритих дверей пройшов на навчально-побутовому корпусі університету, де гості не лише прослухали лекцію про вступ до ОДУВС  у 2018 році, а й ознайомилися з умовами проживання, проходження служби та навчання курсантів, отримали позитивні емоції від талановитих творчих колективів ОДУВС, які виступили з прекрасною концертною програмою.

По завершенню двох днів, у гостей університету склалось єдине враження про те, що в Одеському державному університеті внутрішніх справ дають дійсно сильну теоретичну й практичну базу, відкривають перспективи стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, не забуваючи про можливість розвивати власні таланти.

Перейти до вмісту