• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулась презентація карти «Вишивана моя Україна»

16 січня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась презентація карти «Вишивана моя Україна», створеної руками казначеїв всієї України.

«Вишивана моя Україна» – це ініціатива Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз, яку вона започаткувала під час робочої поїздки на схід України у серпні місяці 2016 року. Вишивання розпочалося в управлінні Державної казначейської служби України у м. Торецьк Донецької області.

За час акції «Вишивана моя Україна» полотно, з нанесеним на нього контуром карти України, подолало понад 5100 кілометрів, відвідавши усі головні управління Державної казначейської служби України, увібравши в себе дух та генетичний код кожної області, зігрілась та засяяла від тепла рук, які її створювали, духовно об’єднавши казначеїв сходу та заходу, півдня та півночі та стала справжнім казначейським оберегом.

Тож, подорожуючи Одещиною карта «Вишивана моя Україна» нікого не залишила байдужим, поруч із нею когось переповнювали почуття патріотизму та гордості, когось – надії та віри у щасливе майбутнє нашого народу, дехто відчув натхнення і силу духу. Проте, спільним для всіх, хто вдивлявся у працю великої казначейської родини, було відчуття єдності та цілісності Батьківщини.

Перейти до вмісту