В університеті видали свідоцтва про закінчення курсів підвищення кваліфікації

dsc_0344

27 березня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершилися двотижневі курси підвищення професійної майстерності патрульних поліцейських та оперуповноважених карного розшуку ГУНП в Одеській області.

Протягом навчального процесу слухачі мали змогу стати більш обізнаними у таких напрямках, як: права людини, верховенство права, конституціонізм, толерантність та недискримінація у роботі поліцейського, dsc_0361dsc_0379ефективна комунікація, стресостійкість, протидія торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, взаємодія поліції та суспільства, професійна етика, корупція, складання процесуальних документів, дії патрульного поліцейського під час масових заходів, перевірка документів, практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуаційних завдань, антикорупційне законодавство та дисципліни оперативно-розшукової діяльності працівників карного розшуку.

dsc_0365dsc_0346Засвоєння передбачених програмою знань правоохоронці доводили під час іспитового тестування. За його результатами слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка.

Учасників курсів підвищення кваліфікації привітали начальник відділу післядипломної освіти ОДУВС підполковник поліції Вікторія Томіна, заступник начальника Управління патрульної поліції м. Одеси лейтенант поліції Владислав Ткаченко та начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції м. Одеси підполковник поліції Олександр Краснобаєв, висловивши сподівання, що отримані знання стануть у нагоді під час їх щоденної практичної діяльності.

dsc_0360dsc_0382Цього ж дня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск спеціалістів-вибухотехніків Національної поліції України.

Після завершення курсів підвищення кваліфікації фахівці підрозділів вибухотехнічної служби склали іспит і продемонстрували досить високий рівень знань, які неодмінно допоможуть під час виконання ними покладених на них обов’язків.

Усім, хто пройшов зазначені курси і склав іспит, проректор ОДУВС – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковник поліції Андрій Холостенко урочисто видав відповідні свідоцтва і побажав творчих успіхів та завжди прагнути найкращого у професійній діяльності.