• Українська
  • English
×

В ОДУВС видали свідоцтва про закінчення курсів підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

12 червня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершилися двотижневі курси підвищення професійної майстерності патрульних поліцейських ГУНП в Одеській області.

Протягом навчального процесу слухачі мали змогу стати більш обізнаними у таких напрямках, як: права людини, верховенство права, конституціонізм, толерантність та недискримінація у роботі поліцейського,  ефективна комунікація, стресостійкість, протидія торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, взаємодія поліції та суспільства, професійна етика, антикорупційне законодавство, перевірка документів та виявлення ознак підробки, а також практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуаційних завдань.

Після завершення курсів слухачі склали іспит і продемонстрували досить високий рівень знань, які неодмінно допоможуть у професійній діяльності.

На урочистих зборах з приводу завершення навчання провідний фахівець відділу післядипломної освіти ОДУВС підполковник поліції Микола Ткаченко вручив правоохоронцям свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка та побажав, аби кожен, хто пройшов таке навчання з користю використав нові навички у майбутньому.

Перейти до вмісту