• Українська
  • English
×

В ОДУВС СТВОРЕНО ЦЕНТР МОНІТОРИНГУ КІБЕРПРОСТОРУ

Рішенням Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ створено Центр моніторингу кіберпростору.

31 січня 2018 р. рішенням Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ (протокол від 31.01.2018 № 5) в університеті на кафедрі кібербезпеки та інформаційного забезпечення створено Центр моніторингу кіберпростору.

Метою створення Центру є забезпечення якісної підготовки здобувачів вищої освіти, формування у них систематизованих навичок протидії загрозам у сфері інформаційної безпеки та вмінь застосовувати інформаційні технології у сфері протидії злочинності.

Основними завданнями діяльності Центру є:

– моніторинг українського сегменту мережі Інтернет на предмет виявлення наявності протиправного контенту з наступним повідомленням правоохоронних органів за належністю для прийняття заходів реагування;

– виявлення у відкритому доступі в мережі Інтернет даних про протиправну діяльність окремих осіб та груп;

– розробка рекомендацій за результатами роботи Центру з наступним їх провадженням у діяльності правоохоронних органів та навчальний процес;

– проведення просвітницької діяльності щодо безпечного поводження населення в Інтернет-середовищі;

– здійснення профорієнтаційних заходів.

У своїй діяльності Центр буде функціонувати у тісній співпраці з Причорноморським Управлінням кіберполіції Національної поліції України, Департаментом кіберполіції та Департаментом протидії наркозлочинності Національної поліції України.

Перейти до вмісту