• Українська
  • English
×

В ОДУВС розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу щодо взаємодії поліції з громадою

dsc_021911 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу щодо взаємодії поліції з громадою для керівного складу підрозділів ГУНП в Одеській області.

Тренінг проводять провідні фахівці в даній галузі: Вільям Брейм, провідний радник з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС; dsc_0225Тімоті Шілстон, старший радник з правоохоронної діяльності КМЄС; Енн Кейт Педерсен, тренер/радник з поліцейської справи КМЄС.

Керівники територіальних підрозділів Головного управління НП в Одеській області пройдуть спеціальні навчання для підвищення кваліфікації у сфері взаємодії поліції з громадою.

dsc_0220Community Policing — взаємодія поліції з населенням на засадах партнерства. Це ефективний спосіб зниження рівня злочинності, який допомагає виявити «гарячі» точки з важкою криміногенною ситуацією та розробити комплексні стратегії запобігання вчиненню злочинів.

Тож, учасники тренінгу матимуть змогу дізнатись основні принципи взаємодії поліції з населенням на засадах партнерства та в спільному обговоренні знайти шлях до покращення співпраці поліції з громадою.

По завершенню навчання всі учасники тренінгу отримають міжнародні сертифікати Консультативної місії Європейського Союзу.

Перейти до вмісту